Kérdés: hol van?
(Kis segítség: ha megnézitek teljes felbontásban, elég könnyű rájönni.)
Kapcsolódó bejegyzések:
A blog célja, hogy a város és a városlakó életét elsősorban vizuálisan meghatározó jelenségekről, az épített környezethez kapcsolódó tapasztalatokról írjunk véleményt szükség esetén történeti és regionális kontextusba helyezve, politikamentesen, elsősorban az esztétikai szempontokra koncentrálva, sok fotóval.
Csak tipp még sosem jártam arra: 48 7 8.42 N 20 40 46.24 E (google it)
VálaszTörlésNyert :-) Ha még sosem jártál ott, javaslom, hogy menj fel, nagyon szép hely. Még szebb kicsit nyugatabbra az Ostoros, onnan belátni a hámori völgyet is végig a Palotaszállóig.
VálaszTörlésKomlostetore tippelek.
VálaszTörlés