Néhány újabb falfirka.
Találjátok ki, hogy ezt hol fotóztuk:
Ezek pedig egyértelműek (köszönet értük Walter Mittynek):
Kapcsolódó bejegyzések:
A blog célja, hogy a város és a városlakó életét elsősorban vizuálisan meghatározó jelenségekről, az épített környezethez kapcsolódó tapasztalatokról írjunk véleményt szükség esetén történeti és regionális kontextusba helyezve, politikamentesen, elsősorban az esztétikai szempontokra koncentrálva, sok fotóval.
első tippem: kilátó
VálaszTörlésNyert :-) Ez ismét nagyon gyors megfejtés volt :-)
VálaszTörlés